Hudvård
Letar du efter något speciellt?

Revolution Beauty London
Revolution Skin Clearly Me Clarifying Cleansing Gel 150 ml

Hada Labo Tokyo
Lightweight Protective Cream SPF 50 50 ml

Garnier
PureActive Exfoliating Liquid Care Rengörande Ansiktsvatten för oren hud 120 ml

Compagnie De Provence
Liquid Marseille Soap Refill Cotton Flower 1 liter
Lunette
En menskopp är ett miljövänligt alternativ till de traditionella menskyddsprodukter som finns på marknaden idag. Lunettes menskoppar är tillverkade i medicinskt silikon och kan användas flera gånger.
Menskoppen är hypoallergen, latexfri, doftfri och fullkomligt säker. Koppen töms 2-4 gånger dagligen och går att enkelt rengöra med koppserveter eller Lunettes rengörintsmedel.
Menskoppen är enkel att använda. Du viker enkelt ihop menskoppen och för in den på samma sätt som du vanligtvis gör med en tampong. Det finns olika modeller som passar de flesta kvinnor, från de som blöder lite eller mycket och de som fått barn.







![Nuxe Super Serum [10] 30 ml](https://www.apohem.se/cdn-cgi/image/width=1600,format=auto/globalassets/raderas-ej/produktbilder-radera-ej/3264680023323_0.jpg?ref=53306B11F0)













